Żuromin - Strona Internetowa Urzędu

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej

Drukuj
1 2 3

Już kolejny raz nasza szkoła zorganizowała międzyszkolny turniej piłki nożnej dla uczniów ze szkół wiejskich pt. „RÓWNE SZANSE”. Tym razem był to turniej o zasięgu powiatowym, a udział brali uczniowie z 6 szkól podstawowych. Były to drużyny z Będzymina, Raczyn, Zielonej, Mleczówki i Syberii. Nie dotarła zaproszona drużyna z Kliczewa.  Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny. W organizację tego przedsięwzięcia, oprócz Pani dyrektor, zaangażowali się bardzo uczniowie z VIII klasy. Nad całością czuwała Pani Anna Żulewska. Rozegrane mecze dały kibicom mnóstwo wrażeń, a walka o pierwsze miejsce była niezwykle widowiskowa – tym bardziej, że walczyli „NASI”! Chociaż gra był niezwykle wyrównana, NASI wygrali po dogrywce i rzutach karnych. Tym samym wywalczyli pierwsze miejsce i puchar. Drugie miejsce zajęła drużyna z Syberii, a trzecie drużyna z Zielonej. Pierwsze trzy miejsca uhonorowane zostały pucharami i dyplomami, a wszystkie pozostałe otrzymały dyplomy za udział w turnieju. Wygranym i wszystkim drużynom dziękujemy i gratulujemy!

Anna Żulewska


POLITYKA W ZAKRESIE PRZECIWDZIAŁANIA I ZWALCZANIA NADUŻYĆ LUB KORUPCJI

Zgłoszenie anonimowe np.: przez pracownika lub osobę trzecią

Osoba, która posiada informację dotyczącą nadużycia finansowego i/lub korupcji, a

jednocześnie chce pozostać anonimowa zgłasza powyższe do Instytucji Zarządzającej lub bezpośrednio do organów ścigania.

Zgłoszenia można dokonać również poprzez zewnętrzny punkt kontaktowy w ramach

na stronie  Instytucji Zarządzającej www.pois.gov.pl lub pod adresem e-mailowym: naduzycia.POIS@mr.gov.pl