Żuromin - Strona Internetowa Urzędu

"II URODZINY MIEJSKO-GMINNEGO ŻŁOBKA"

Drukuj
1 2 3

           Dnia 09.11.2018r. odbyły się ,,Drugie urodziny Miejsko-Gminnego Żłobka”. Były to urodziny w stylu Halloween. Pani Dyrektor  Kinga Tybulska powitała przybyłych gości: Panią Fijałkowską przedstawiciel wydziału Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia  i Spraw Społecznych, pracowników żłobka, rodziców oraz dzieci. Parę słów zostało skierowanych do rodziców i dzieci przez Panią  Dyrektor oraz Panią Bożenę Fijałkowska opowiadając o rozwoju żłobka.

          Opiekunki zadbały o klimat Halloween wykonując przepiękne dekoracje. Dostaliśmy od sponsora  kwiaciarni ,,Oaza” balony napompowane helem i gadżety do zdjęć oraz od firmy ,,Ogrodnik” dekoracje Halloween. Po przemówieniach można było skosztować tortu zasponsorowanego przez firmę „Rossario”.  Rodzice zorganizowali słodki poczęstunek dla wszystkich gości. Uroczyście odśpiewano radosne STO LAT! Do dyspozycji rodziców była również  fotobudka zasponsorowana przez firmę ,,Visage”.

          Nasi mali podopieczni dostali słodycze od władz miasta i upominki zorganizowane przez rodziców. Atrakcje zapewnione dzieciom i rodzicom wywołały na ich twarzach dużo zabawy, radości i uśmiechu.

 

Załączniki do pobrania


POLITYKA W ZAKRESIE PRZECIWDZIAŁANIA I ZWALCZANIA NADUŻYĆ LUB KORUPCJI

Zgłoszenie anonimowe np.: przez pracownika lub osobę trzecią

Osoba, która posiada informację dotyczącą nadużycia finansowego i/lub korupcji, a

jednocześnie chce pozostać anonimowa zgłasza powyższe do Instytucji Zarządzającej lub bezpośrednio do organów ścigania.

Zgłoszenia można dokonać również poprzez zewnętrzny punkt kontaktowy w ramach

na stronie  Instytucji Zarządzającej www.pois.gov.pl lub pod adresem e-mailowym: naduzycia.POIS@mr.gov.pl